Trainingen

Trainingen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen JO8-1JM 17.30 - 18.45 Jaap Fölsche, Cas Rood
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO8-2JM 17.30 - 18.45 Gerard Groot, Andrea Ghisleri
  • A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO8-3JM 17.30 - 18.45 Berry van der Wouden, Ferry Boon
  • A3
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-1JM 17.30 - 18.45 Kristian Rotgans, Renske Mentjox
  • Training A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-2JM 17.30 - 18.45 Matthijs vd Horst
  • Training A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-3JM 17.30 - 18.45 Hans Melgers
  • Training A3
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-4JM 17.30 - 18.45 Romy Kroneman, Indy Koopmann
  • A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-5 17.30 - 18.45 Persoon niet in sportlink
  • Training A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-1 17.30 - 18.45 Bart Schutte
  • D1
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-3 18.45 - 20.00 Stef Pennekamp
  • D4
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-4 18.45 - 20.00 Tobias Jansen, Gijs Hansen
  • D3
  • -
s.v. Enkhuizen JO13-1 18.45 - 20.00 Koen Veenstra, Alex Brouwer
  • Training B3 + B4
  • -
s.v. Enkhuizen JO13-2 18.45 - 20.00 Niels Daems, Martijn Valk
  • Training A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO13-3 18.45 - 20.00 Theo Kreuk, Gilles & Marja Hotting
  • Training A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO14-1 18.45 - 20.00 Arnold Appelo, Willem van Dok, Marco Verhoek
  • A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO14-2 18.45 - 20.00 Franso Nasir
  • A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO15-1 18.45 - 20.00 Mohamed El Mansouri
  • Training B1 + B2
  • -
s.v. Enkhuizen JO16-2 18.45 - 20.00 Rik Drost
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen 1 (zon) 20.00 - 21.30 Gregory van Sauers
  • A1 + A2
  • 1
  • -
s.v. Enkhuizen 2 (zon) 20.00 - 21.30 Rob Pijfers, Richard Beers, Rogier Eleveld
  • A3 + A4
  • 3
  • -
s.v. Enkhuizen 3 (zon) 20.00 - 21.30 Joost van Uden
  • D3 + D4
  • 5
  • -
s.v. Enkhuizen 4 (zon) 20.00 - 21.30 Stefan van Diepen
  • Training A3 + A4
  • 4
  • -
s.v. Enkhuizen JO19-1 20.00 - 21.30 Rob Verhoeven, Frank Kampen
  • Training B1 + B2
  • -
s.v. Enkhuizen MO17-1 20.00 - 21.30 Lida Schuitemaker, Kees Vlaar
  • Training A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Ton Maarse
  • D1 + D2
  • 2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen 7x7 heren 19.00 - 21.00
  • A1
  • 3
  • -
s.v. Enkhuizen 7x7 vrouwen 19.00 - 21.00
  • A3
  • 1
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen Kabouters 9.30 - 10.30 Bianca Bakker, Chiel Kremers, Kris Nieuwenhuis, Joost van Uden, Menno Bakker, Jaap Boon
  • Trainingsveld A (gras)
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen JO9-3JM 17.30 - 18.45 Hans Melgers
  • D3
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-1JM 17.30 - 18.45 Asim Macanovic, Niels Busker
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-2JM 17.30 - 18.45 Niels Overvliet, Remco van Ark, Nanne Joost Groot
  • A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-3JM 17.30 - 18.45 Remco van Ark, Ivo Baars
  • A3
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-4JM 17.30 - 18.45 Marcel Doezie
  • A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-2 17.30 - 18.45 Akin Uysal, Ali Parlak, Gerco Schilder
  • D1
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-4 17.30 - 18.45 Barry Kuipers
  • D2
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-1 18.45 - 20.00 Ferry van der Wal, Hans Melgers, Matthijs vd Horst, Joeri Cornelisz
  • Training A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-2 18.45 - 20.00 Marco Stelling, Henk Baas
  • D3
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-3 18.45 - 20.00 Martin Peters
  • D4
  • -
s.v. Enkhuizen JO14-1 18.45 - 20.00 Arnold Appelo, Willem van Dok, Marco Verhoek
  • Training B1 + B2
  • -
s.v. Enkhuizen JO15-2 18.45 - 20.00 Harry de Wit
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen MO11-1 18.45 - 20.00 Bouke Laan, Tim Kok
  • Training A2
  • -
s.v. Enkhuizen MO13-1 18.45 - 20.00 Bob Koelman, Martijn Kouwenhoven
  • Training A3
  • -
s.v. Enkhuizen MO13-2 18.45 - 20.00 Pascal van Dam
  • Training A4
  • -
s.v. Enkhuizen MO15-1 18.45 - 20.00 Gert Kroneman
  • A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen MO15-2 18.45 - 20.00 Marco Koomen
  • A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen MO19-1 18.45 - 20.00 Andries Zwaan, Raymond Doran
  • Training B3 + B4
  • -
s.v. Enkhuizen 5 (zon) 20.00 - 21.30 Mees Bruin
  • A1 + A2
  • 3
  • -
s.v. Enkhuizen JO16-1 20.00 - 21.30 Thomas Verhoeven, Luke Eickhout
  • Training A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO16-2 20.00 - 21.30 Rik Drost
  • Training A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO17-1 20.00 - 21.30 Rogier Rempt, Uco Souverein
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen JO17-2 20.00 - 21.30 Thomas Beudeker, Roy Verhagen
  • D3 + D4
  • -
s.v. Enkhuizen Maandagavond 20.00 - 21.30
  • A1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen JO9-1JM 17.30 - 18.45 Kristian Rotgans, Renske Mentjox
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-2JM 17.30 - 18.45 Matthijs vd Horst
  • A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-4JM 17.30 - 18.45 Persoon niet in sportlink
  • Training A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO9-5 17.30 - 18.45 Persoon niet in sportlink
  • A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-1 17.30 - 18.45 Bart Schutte
  • D1
  • -
s.v. Enkhuizen JO14-2 17.30 - 18.45 Franso Nasir
  • D3 + D4
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-4 18.45 - 20.00 Tobias Jansen, Gijs Hansen
  • Training A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO13-1 18.45 - 20.00 Koen Veenstra, Alex Brouwer
  • A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO13-2 18.45 - 20.00 Niels Daems, Martijn Valk
  • A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO15-1 18.45 - 20.00 Mohamed El Mansouri
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen MO17-1 18.45 - 20.00 Lida Schuitemaker, Kees Vlaar
  • D3 + D4
  • -
s.v. Enkhuizen 1 (zon) 20.00 - 21.30 Gregory van Sauers
  • A1 + A2
  • 1
  • -
s.v. Enkhuizen 2 (zon) 20.00 - 21.30 Rob Pijfers, Richard Beers, Rogier Eleveld
  • A3 + A4
  • 3
  • -
s.v. Enkhuizen 4 (zon) 20.00 - 21.30 Stefan van Diepen
  • Training B1 + B2
  • 4
  • -
s.v. Enkhuizen JO19-1 20.00 - 21.30 Rob Verhoeven, Frank Kampen
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen JO19-2 20.00 - 21.30 Uitstaande vacature, Rob Verhoeven
  • D3 + D4
  • -
s.v. Enkhuizen VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Ton Maarse
  • Training A1 + A2
  • 2
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
s.v. Enkhuizen Walking Football 9.45 - 11.00 Henk Spaan
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-2JM 16.15 - 17.30 Niels Overvliet, Remco van Ark, Nanne Joost Groot
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-3JM 16.15 - 17.30 Remco van Ark, Ivo Baars
  • A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-1JM 17.30 - 18.45 Asim Macanovic, Niels Busker
  • D1
  • -
s.v. Enkhuizen JO10-4JM 17.30 - 18.45 Marcel Doezie
  • D4
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-1 17.30 - 18.45 Ferry van der Wal, Hans Melgers, Matthijs vd Horst, Joeri Cornelisz
  • A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-2 17.30 - 18.45 Akin Uysal, Ali Parlak, Gerco Schilder
  • A2
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-3 17.30 - 18.45 Stef Pennekamp
  • A3
  • -
s.v. Enkhuizen JO11-4 17.30 - 18.45 Barry Kuipers
  • A4
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-3 17.30 - 18.45 Martin Peters
  • Training A1
  • -
s.v. Enkhuizen JO12-2 18.45 - 20.00 Marco Stelling, Henk Baas
  • Training B1
  • -
s.v. Enkhuizen JO15-2 18.45 - 20.00 Harry de Wit
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen JO16-1 18.45 - 20.00 Thomas Verhoeven, Luke Eickhout
  • D3 + D4
  • -
s.v. Enkhuizen MO11-1 18.45 - 20.00 Bouke Laan, Tim Kok
  • A4
  • -
s.v. Enkhuizen MO13-1 18.45 - 20.00 Bob Koelman, Martijn Kouwenhoven
  • A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen MO13-2 18.45 - 20.00 Pascal van Dam
  • A3
  • -
s.v. Enkhuizen MO15-1 18.45 - 20.00 Gert Kroneman
  • Training A1 + A2
  • -
s.v. Enkhuizen MO15-2 18.45 - 20.00 Charlee Sijm
  • Training A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen 2 20.00 - 21.30 Jan Essen
  • D3 + D4
  • 1
  • -
s.v. Enkhuizen 5 (zon) 20.00 - 21.30 Mees Bruin
  • Training A1 + A2
  • 3
  • -
s.v. Enkhuizen JO17-1 20.00 - 21.30 Rogier Rempt, Uco Souverein
  • D1 + D2
  • -
s.v. Enkhuizen JO17-2 20.00 - 21.30 Thomas Beudeker, Roy Verhagen
  • Training A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen MO19-1 20.00 - 21.30 Raymond Doran, Andries Zwaan
  • A3 + A4
  • -
s.v. Enkhuizen VR1 20.00 - 21.30 Ibi Özcan
  • A1 + A2
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!